top of page

NOVI PAZAR POPRIŠTE BORBI ZA TROFEJ ŠAMPIONA REGIONALNE BOKSERSKE LIGE ZA SEZONU 2022/23

Hala Pendik u Novom Pazaru u naredna dva dana biće mesto na kome će se voditi velika borba za novog šampiona Regionalne bokserke lige ex-yu zemalja. Sam pogled na listu boksera koji će predstavljati učesnike plej ofa u sezoni 2022/23. u kome je održano sedam redovnih kola u novom formatu takmičenja govori da u vikendu koji je pred nama sledi pravi praznik plemenite veštine u gradu gde se za ovaj sport uvek tražila karta više.

Regionalna bokserka liga u sezoni 2022/23. okupila je deset klubova: Radnički Beograd, Novi Pazar, Sombor, Loznica, Vardar (Skoplje), Nikšić, Slavija (Banja Luka), Sveti Donat (Zadar), Maribor, Željezničar (Sarajevo) uz direktan TV prenos svih mečeva na TV Arena Fight.

Za prestižni naslov novog klupskog šampiona regiona boriće se četiri ekipe ekipe BK “Novi Pazar”, BK “Sombor”, BK “Slavija” Banja Luka i BK “Loznica” od 23. do 25. juna 2023. u prelepoj hali “Pendik” za koju se očekuje da bude dupke puna tokom svih borbi oba dana takmičenja.

Iako Pazarci, čuveni po sjajnoj školi boksa koja je iznedrila velike šampion, imaju prednost domaćeg terena, odnos snaga u ringu će biti podjednak u susretu svih ekipa plej ofa jer svi raspolažu izuzetnim mladim boks asovima među kojima su i reprezentativci, učesnici evropskih i svetskih šampionata.

Prepuna hala “Pendik” i borba do poslednjeg daha za osvajanje trofeja Regionalne lige, kvalitetni mečevi, žestoka borba do poslednjeg gonga, bokseri maksimalno motivisani za trijumf biće slika koja će nam stići iz Novom Pazara.

Raspored mečeva prvog dana plej ofa Regionalne bokserske Lige u subotu 24. juna sa početkom u 16.00h u hali Pendrik u Novom Pazaru:

I sesija od 16 časova (seniori)

54 kg Rade Joksimović (Sombor) – Petar Sredojević (Slavija BL), 57 kg Kristijan Jovanović (Sombor) – Luka Veljović (Slavija BL), 60 kg Nazif Sejdi (Sombor) – Nikola Ivković (Slavija BL), 63,5 Vladimir Beriša (Sombor) – Najc Petrič (Slavija BL), 67 kg Uroš Čingelić (Sombor) – Ivan Blažević (Slavija BL), 71 kg Antonio Biset (Sombor) – Gal Šepic (Slavija BL), 75 kg Vladimir Gubaš (Sombor) – Gašpar Podgoršek (Slavija BL), 80 kg Jovan Nikolić (Sombor) – Vuk Mićić (Slavija BL), 86 kg Bojan Stanojlović (Sombor) – Gregor Stanišić (Slavija BL), 92 kg Milisav Savić (Sombor) – Stefan Čajić (Slavija BL), +92 Aleksandar Manić (Sombor) – Miloš Veletić (Slavija BL)

II sesija od 19 časova (seniori i omladinci)

63,5 Filip Džida (Novi Pazar) – Đorđe Mijatov (Loznica), 75 kg Vukašin Marković (Novi Pazar) – Strahinja Marković (Loznica), 54 kg Mile Jovanović (Novi Pazar) – Radoslav Pavlov (Loznica), 57 kg Dušan Janjić (Novi Pazar) – Dejan Stakić (Loznica), 60 kg Šerif Gurdijeljac (Novi Pazar) – Adrian Nema (Loznica), 63,5 Veljko Gligorić (Novi Pazar) – Nedeljko Srećkov (Loznica), 67 kg Džejlan Toskić (Novi Pazar) – Semiz Aličić (Loznica), Igor Rogić (Novi Pazar) – Dušan Prica (Loznica), 75 kg Almir Memić (Novi Pazar) – Nenad Jovanović (Loznica), 80 kg Ahemd Mavrić (Novi Pazar) – Deni Filipović (Loznica), 86 kg Aleksandar Marković (Novi Pazar) – Miloš Nikolić (Loznica), 92 kg Tadija Nikolovski (Novi Pazar) – Miloš Katanić (Loznica), +92 Dušan Veletić (Novi Pazar) – Dušan Krstin (Loznica).




2 views0 comments

コメント


bottom of page