Име и Презиме
Узраст
Категорија
Регион
Клуб
Агин Бериша
КАДЕТИ
БЕОГРАДСКИ
Белка
Адам Крстовић
ОМЛАДИНЦИ
75
БЕОГРАДСКИ
Грејтест
Адмир Камешничанин
ЈУНИОРИ
46
ШУМАДИЈСКИ
Нови Пазар
Адријана Анђелић
ПИОНИРКЕ
49
ВОЈВОДИНА
Сомбор
Ајша Ћосовић
ШУМАДИЈСКИ
Микс-Пријепоље
Аладин Личина
63
ШУМАДИЈСКИ
Малдост-Санџак
Алек Андрејевић
ОМЛАДИНЦИ
75
ЈУГОИСТОЧНИ
АРЕНА Власотинце
Алекса Дубочанин
СЕНИОРИ
60
ЈУГОИСТОЧНИ
Бокс академија Зајечар
Алекса Јокић
СЕНИОРИ
ШУМАДИЈСКИ
Слобода-Ужице
Алекса Кацина
СЕНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Академија Витез Ковин
Алекса Мијић
ПИОНИРИ
40
ЈУГОИСТОЧНИ
ОБК "ПИРОТ"ПИРОТ
Алекса Милић
ОМЛАДИНЦИ
71
ШУМАДИЈСКИ
ЕРЕ-Ужице
Алекса Митић
СЕНИОРИ
75
ЈУГОИСТОЧНИ
Југбоксинг
Алекса Новаков
ОМЛАДИНЦИ
БЕОГРАДСКИ
Професионалац Панчево
Алекса Нововић
ЈУНИОРИ
75
ШУМАДИЈСКИ
КГ-Крагујевац
Алекса Пеић Тукуљац
ОМЛАДИНЦИ
ВОЈВОДИНА
Словен-Рума
Александар Глушица
СЕНИОРИ
92
БЕОГРАДСКИ
Нбгд Блокови
Александар Динић
СЕНИОРИ
91
ЈУГОИСТОЧНИ
Бокс академија Зајечар
Александар Ђокић
СЕНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Деспот
Александар Златковић
КАДЕТИ
ЈУГОИСТОЧНИ
ОБК "ПИРОТ"ПИРОТ
Александар Мијич
ЈУНИОРИ
75
ЈУГОИСТОЧНИ
ОБК "ПИРОТ"ПИРОТ
Александар Миливојевић
СЕНИОРИ
91
ЈУГОИСТОЧНИ
Бокс академија Зајечар
Александар Петровић
СЕНИОРИ
75
БЕОГРАДСКИ
Нбгд Блокови
Александар Рајчић
СЕНИОРИ
75
БЕОГРАДСКИ
Деспот
Александар Риферт
ЈУНИОРИ
75
ВОЈВОДИНА
Словен-Рума
Александар Станојевић
СЕНИОРИ
ШУМАДИЈСКИ
Металац-Краљево
Александар Стошић
ШУМАДИЈСКИ
КШ 037-14.октобар
Александар Шерифовић
СЕНИОРИ
75
БЕОГРАДСКИ
Гоша
Александар Штетић
ШУМАДИЈСКИ
Палмини Тигрови
Александра Милошевић
ОМЛАДИНКЕ
70
ВОЈВОДИНА
Бечеј-Стари Бечеј
Александра Рапаић
СЕНИОРКЕ
ВОЈВОДИНА
Петровград- Зрењањин
Александра Тепавац
СЕНИОРКЕ
67
ВОЈВОДИНА
Сомбор
Ален Асановић
ОМЛАДИНЦИ
75
ЈУГОИСТОЧНИ
Радник Сурдулица
Ален Тахировић
СЕНИОРИ
81
ШУМАДИЈСКИ
Нови Пазар
Ален Хералић
СЕНИОРИ
75
ВОЈВОДИНА
Словен-Рума
Али Аљовић
ШУМАДИЈСКИ
Микс-Пријепоље
Амин Реброња
ОМЛАДИНЦИ
ШУМАДИЈСКИ
Нови Пазар
Амина Мециновић
ЈУНИОРКЕ
ШУМАДИЈСКИ
Пазар
Ана Биреш
ОМЛАДИНКЕ
63
ВОЈВОДИНА
Пикасо - Шид
Ана Бошњак
СЕНИОРКЕ
48
ВОЈВОДИНА
Војводина- Нови Сад
Ана Иричанин
ШУМАДИЈСКИ
КШ 037-14.октобар
Ана Николић
ШУМАДИЈСКИ
Каблови
Анастасија Јовановић
КАДЕТКИЊЕ
БЕОГРАДСКИ
Планет
Анастасија Николовски
СЕНИОРКЕ
67
БЕОГРАДСКИ
Нбгд Блокови
Андреј Јордовић
ЈУНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Димке
Андреј Којић
ОМЛАДИНЦИ
БЕОГРАДСКИ
Деспот
Андреј Милошевић
КАДЕТИ
БЕОГРАДСКИ
Димке
Андреј Трајковић
ПИОНИРИ
57
ЈУГОИСТОЧНИ
Радник Сурдулица
Андрија Николић
ЈУНИОРИ
80
ЈУГОИСТОЧНИ
БК Наиссус
Андрија Поповић
ЈУНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Нбгд Блокови
Андрија Станојевић
СЕНИОРИ
75
ЈУГОИСТОЧНИ
БК Наиссус
Анђела Илић
ОМЛАДИНКЕ
ВОЈВОДИНА
Мементомори-Нови Сад
Анђела Николић
ОМЛАДИНКЕ
57
ШУМАДИЈСКИ
Каблови
Анђела Павловић
ЈУНИОРКЕ
64
ЈУГОИСТОЧНИ
БК "ВИТЕЗ" -Ниш
Анел Лукач
ЈУНИОРИ
ШУМАДИЈСКИ
Микс-Пријепоље
Антоније Драшковић
ШУМАДИЈСКИ
Гоч-Врњачка Бања
Антоније Јеремић
СЕНИОРИ
91
БЕОГРАДСКИ
Црвена Звезда
Антонио Асановић
КАДЕТИ
57
ЈУГОИСТОЧНИ
Радник Сурдулица
Арнолд Тот
СЕНИОРИ
60
ВОЈВОДИНА
Војводина- Нови Сад
Ахмед Мабрић
СЕНИОРИ
81
ШУМАДИЈСКИ
Нови Пазар
Берхам Исламовић
ЈУНИОРИ
ШУМАДИЈСКИ
Нови Пазар
Биссет Антонио
СЕНИОРИ
71
ВОЈВОДИНА
Сомбор
Бобан Тешић
СЕНИОРИ
80
ВОЈВОДИНА
Лозница
Богдан Диманић
КАДЕТИ
54
ЈУГОИСТОЧНИ
АРЕНА Власотинце
Богдан Марковић
КАДЕТИ
52
ВОЈВОДИНА
Лозница
Божидар Илић
СЕНИОРИ
67
ЈУГОИСТОЧНИ
БК "ВИТЕЗ" -Ниш
Бојан Вељковић
ЈУНИОРИ
60
ЈУГОИСТОЧНИ
БК "ВИТЕЗ" -Ниш
Бојан Вељковић
СЕНИОРИ
71
ЈУГОИСТОЧНИ
ОБК "ПИРОТ"ПИРОТ
Бојан Даниловић
ОМЛАДИНЦИ
БЕОГРАДСКИ
Димке
Бојан Прчић
СЕНИОРИ
92+
ВОЈВОДИНА
Словен-Рума
Бојан Честић
СЕНИОРИ
ВОЈВОДИНА
Лозница
Борис Доведан
ЈУНИОРИ
60
ВОЈВОДИНА
Банат - Зрењанин
Борис Јакшић
КАДЕТИ
48
ЈУГОИСТОЧНИ
БК "ВИТЕЗ" -Ниш
Борис Митровић
ОМЛАДИНЦИ
ШУМАДИЈСКИ
Слобода-Ужице
Бранислав Живанчевић
ПИОНИРИ
45
БЕОГРАДСКИ
Шумадија
Бранислав Марковић
КАДЕТИ
50
БЕОГРАДСКИ
Деспот
Бранислав Радојковић
ОМЛАДИНЦИ
БЕОГРАДСКИ
Деспот
Бранко Настић
СЕНИОРИ
69
ЈУГОИСТОЧНИ
БК Наиссус
Бранко Радојковић
СЕНИОРИ
81
БЕОГРАДСКИ
Шумадија
Брунд Михаиловић
СЕНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Деспот
Вања Димитровски
СЕНИОРИ
86
ВОЈВОДИНА
Петровград- Зрењањин
Василије Ђурђевић
КАДЕТИ
56
ШУМАДИЈСКИ
Јован Курсула-Варварин
Василије Илић
ЈУНИОРИ
ВОЈВОДИНА
Чарнок -Врбас
Василије Јанковић
ОМЛАДИНЦИ
БЕОГРАДСКИ
Димке
Василије Јањатовић
ЈУНИОРИ
54
ВОЈВОДИНА
Сомбор
Велимир Несторовић
СЕНИОРИ
75
ВОЈВОДИНА
Ф89-Нови Сад
Вељко Величковић
СЕНИОРИ
75
ЈУГОИСТОЧНИ
Радник Сурдулица
Вељко Крстић
ЈУНИОРИ
60
ВОЈВОДИНА
Рокица-Лозница
Вељко Николић
ЈУНИОРИ
70
БЕОГРАДСКИ
Димке
Вељко Радојковић
ОМЛАДИНЦИ
БЕОГРАДСКИ
Деспот
Вељко Ранђеловић
ЈУНИОРИ
65
ЈУГОИСТОЧНИ
Југбоксинг
Вељко Ристић
КАДЕТИ
75
ВОЈВОДИНА
Сомбор
Виктор Бојовић
ОМЛАДИНЦИ
80
ШУМАДИЈСКИ
Мy Gym-Ивањица
Виктор Буљин
ОМЛАДИНЦИ
75
БЕОГРАДСКИ
Нбгд Блокови
Владана Радоњић
СЕНИОРИ
70
ЈУГОИСТОЧНИ
БК "ВИТЕЗ" -Ниш
Владимир Губаш
СЕНИОРИ
71
ВОЈВОДИНА
Сомбор
Владимир Ђорђевић
СЕНИОРИ
71
ЈУГОИСТОЧНИ
БК "ВИТЕЗ" -Ниш
Владимир Јовановић
ОМЛАДИНЦИ
67
ШУМАДИЈСКИ
КШ 037-14.октобар
Владимир Павловић
СЕНИОРИ
75
ЈУГОИСТОЧНИ
БК Наиссус
Владица Мишковић
ОМЛАДИНЦИ
60
ВОЈВОДИНА
Лозница
Војин Ђорђевић
КАДЕТИ
БЕОГРАДСКИ
Професионалац Панчево
Војислав Бјелица
СЕНИОРИ
75
ВОЈВОДИНА
Војводина- Нови Сад
Вук Беркловић
КАДЕТИ
41
ВОЈВОДИНА
Војводина- Нови Сад
Вук Влаховић
ОМЛАДИНЦИ
70
БЕОГРАДСКИ
Вождовац
Вук Вукајловић
ЈУНИОРИ
67
ШУМАДИЈСКИ
КШ 037-14.октобар
Вук Ђорђевић
ЈУНИОРИ
54
ЈУГОИСТОЧНИ
Вукови 018
Вук Јовановић
КАДЕТИ
35
БЕОГРАДСКИ
Димке
Вук Којић
ЈУНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Академија Витез Ковин
Вук Манић
КАДЕТИ
47
ЈУГОИСТОЧНИ
БК "ВИТЕЗ" -Ниш
Вук Тошић
СЕНИОРИ
81
ЈУГОИСТОЧНИ
Бокс академија Зајечар
Вукашин Врбић
ЈУНИОРИ
57
ШУМАДИЈСКИ
ЕРЕ-Ужице
Вукашин Младеновић
ПИОНИРИ
33
ЈУГОИСТОЧНИ
Југбоксинг
Вукашин Нешић
ПИОНИРИ
51
ВОЈВОДИНА
Лозница
Вукашин Петровић
ЈУНИОРИ
75
БЕОГРАДСКИ
Нбгд Блокови
Вукашин Срђеновић
ОМЛАДИНЦИ
БЕОГРАДСКИ
Нбгд Блокови
Вукота Несторовић
ЈУНИОРИ
75
БЕОГРАДСКИ
Димке
Вулић Вељовић
ОМЛАДИНЦИ
57
ШУМАДИЈСКИ
Мy Gym-Ивањица
Горан Сучевић
СЕНИОРИ
81
ВОЈВОДИНА
Банат - Зрењанин
Гордана Марјановић
СЕНИОРИ
48
ЈУГОИСТОЧНИ
БК "ВИТЕЗ" -Ниш
Давид Барна
СЕНИОРИ
63,5
ВОЈВОДИНА
Банат - Зрењанин
Далила Хашимовић
КАДЕТКИЊЕ
ШУМАДИЈСКИ
Нови Пазар
Дамиан Бајић
КАДЕТИ
60
БЕОГРАДСКИ
Професионалац Панчево
Дамир Сејдија
СЕНИОРИ
60
ЈУГОИСТОЧНИ
Бокс академија Зајечар
Дамјан Грмуша
СЕНИОРИ
68
БЕОГРАДСКИ
Деспот
Даниел Филиповић
СЕНИОРИ
75
ВОЈВОДИНА
Лозница
Данијел Јањић
ЈУНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Гоша
Данијел Петровић
ОМЛАДИНЦИ
ШУМАДИЈСКИ
Јован Курсула-Варварин
Данил Ристић
СЕНИОРИ
ВОЈВОДИНА
Словен-Рума
Данило Алексић
ПИОНИРИ
БЕОГРАДСКИ
Гоша
Данило Гулан
ОМЛАДИНЦИ
БЕОГРАДСКИ
Академија Витез Ковин
Данило Поповић
СЕНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Металац Ваљево
Данило Шћепановић
КАДЕТИ
52
ЈУГОИСТОЧНИ
БК Наиссус
Дарио Томић
ОМЛАДИНЦИ
71
ВОЈВОДИНА
Банат - Зрењанин
Дарис Ејуповић
ЈУНИОРИ
ШУМАДИЈСКИ
Пазар
Дарко Јовановић
ЈУНИОРИ
52
ЈУГОИСТОЧНИ
Ратник 016
Дарко Вељковић
ЈУНИОРИ
52
ЈУГОИСТОЧНИ
ОБК "ПИРОТ"ПИРОТ
Дарко Ђукановић
ОМЛАДИНЦИ
57
ВОЈВОДИНА
Рокица-Лозница
Дарко Симовић
СЕНИОРИ
71
ШУМАДИЈСКИ
Мy Gym-Ивањица
Дарко Стевановић
СЕНИОРИ
81
ЈУГОИСТОЧНИ
БК "ВИТЕЗ" -Ниш
Дејан Божић
КАДЕТИ
75
БЕОГРАДСКИ
Академија Витез Ковин
Дејан Вељковић
ЈУНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Планет
Дејан Митић
ОМЛАДИНЦИ
75
БЕОГРАДСКИ
Вождовац
Дејан Стакић
СЕНИОРИ
63,5
ВОЈВОДИНА
Словен-Рума
Дени Јевремовић
СЕНИОРИ
ВОЈВОДИНА
Лозница
Денис Ибраимовић
КАДЕТИ
40
ЈУГОИСТОЧНИ
Радник Сурдулица
Денис Олах
СЕНИОРИ
63,5
ВОЈВОДИНА
Петровград- Зрењањин
Денис Реброња
КАДЕТИ
ШУМАДИЈСКИ
Нови Пазар
Димитрије Андрејевић
ОМЛАДИНЦИ
70
БЕОГРАДСКИ
Црвена Звезда
Димитрије Лукић
ЈУНИОРИ
63
ВОЈВОДИНА
Лозница
Димитрије Нешић
СЕНИОРИ
75
ЈУГОИСТОЧНИ
БК Наиссус
Димитрије Стојановић
КАДЕТИ
46
БЕОГРАДСКИ
Грејтест
Доротеа Маринковић
ЈУНИОРКЕ
60
БЕОГРАДСКИ
Вождовац
Драган Вељковић
СЕНИОРИ
91
ВОЈВОДИНА
Лозница
Драгиша Савић
СЕНИОРИ
71
ШУМАДИЈСКИ
ЕРЕ-Ужице
Дуња Богдановић
ЈУНИОРКЕ
46
ВОЈВОДИНА
Војводина- Нови Сад
Душан Васић
СЕНИОРИ
75
ВОЈВОДИНА
Словен-Рума
Душан Велетић
СЕНИОРИ
ВОЈВОДИНА
Лозница
Душан Лазић
СЕНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Белка
Душан Павловић
ЈУНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Димке
Душан Прица
СЕНИОРИ
67
ВОЈВОДИНА
Војводина- Нови Сад
Душан Раденковић
ШУМАДИЈСКИ
Кнез Лазар-К.Митровица
Душан Радовановић
ЈУНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Гоша
Душан Радовић
ШУМАДИЈСКИ
Палмини Тигрови
Душан Станковић
КАДЕТИ
54
ВОЈВОДИНА
Шабац-Шабац
Душан Стевановић
ОМЛАДИНЦИ
69
ЈУГОИСТОЧНИ
Бокс академија Зајечар
Душко Ђурашевић
СЕНИОРИ
81
ШУМАДИЈСКИ
Мy Gym-Ивањица
Ђина Милетић
ОМЛАДИНКЕ
58
ШУМАДИЈСКИ
Чачак
Ђорђе Бонџић
ОМЛАДИНЦИ
ШУМАДИЈСКИ
Гоч-Врњачка Бања
Ђорђе Бујисић
СЕНИОРИ
75
БЕОГРАДСКИ
Раднички
Ђорђе Војиновић
СЕНИОРИ
91
ЈУГОИСТОЧНИ
Југбоксинг
Ђорђе Голић
СЕНИОРИ
ВОЈВОДИНА
Словен-Рума
Ђорђе Јојић
ОМЛАДИНЦИ
70
ВОЈВОДИНА
Рокица-Лозница
Ђорђе Марковић
КАДЕТИ
50
ШУМАДИЈСКИ
Чачак
Ђорђе Марковић
ОМЛАДИНЦИ
ШУМАДИЈСКИ
Металац-Краљево
Ђорђе Николић
СЕНИОРИ
86
ВОЈВОДИНА
Банат - Зрењанин
Ђорђе Павловић
КАДЕТИ
37
БЕОГРАДСКИ
Грејтест
Ђорђе Павловић
ОМЛАДИНЦИ
63
ВОЈВОДИНА
Рокица-Лозница
Ђорђе Поповић
ОМЛАДИНЦИ
БЕОГРАДСКИ
Деспот
Ђорђе Ракић
ОМЛАДИНЦИ
67
ВОЈВОДИНА
Пикасо - Шид
Ђорђе Славујевић
ЈУНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Црвена Звезда
Ђорђе Тошић
ОМЛАДИНЦИ
ШУМАДИЈСКИ
Слобода-Ужице
Ђорђије Вујић
КАДЕТИ
60
БЕОГРАДСКИ
Марчета тим
Един Ибраимовић
КАДЕТИ
41
ВОЈВОДИНА
Рокица-Лозница
Един Суљић
СЕНИОРИ
69
ВОЈВОДИНА
Рокица-Лозница
Елдин Мусић
КАДЕТИ
54
ШУМАДИЈСКИ
Малдост-Санџак
Елена Илић
ЈУНИОРКЕ
БЕОГРАДСКИ
Академија Витез Ковин
Емануел Салијев
ЈУНИОРИ
60
БЕОГРАДСКИ
Црвена Звезда
Емилија Влаховић
СЕНИОРИ
БЕОГРАДСКИ
Академија Витез Ковин
Емилија Ђурић
ЈУНИОРКЕ
50
ЈУГОИСТОЧНИ
Ратник 016
Емин Дервишевић
КАДЕТИ
ШУМАДИЈСКИ
Пазар
Емин Муминовић
66
ШУМАДИЈСКИ
Малдост-Санџак
Емина Алибашић
ОМЛАДИНКЕ
ШУМАДИЈСКИ
Пазар
Енсар Зејнеловић
КАДЕТИ
ШУМАДИЈСКИ
Нови Пазар
Ерна Дупљак
КАДЕТКИЊЕ
ШУМАДИЈСКИ
Нови Пазар
Ерол Агановић
ШУМАДИЈСКИ
Микс-Пријепоље
Ерсан Даутовић
КАДЕТИ
ШУМАДИЈСКИ
Микс-Пријепоље
Ерсин Дрековић
КАДЕТИ
ШУМАДИЈСКИ
Нови Пазар
Жарко Пауновић
ПИОНИРИ
35
БЕОГРАДСКИ
Белка
Жељана Суботић
ОМЛАДИНКЕ
ВОЈВОДИНА
Галактик- Сомбор
Жељко Николић
ОМЛАДИНЦИ
БЕОГРАДСКИ
Планет